خبرها

جدیترین خبرهای دنیای املاک

سرمایه گذاری و مشارکت با سود عالی

مدیریت املاک ماسال این امکان را فراهم کرده که علاوه بر کار پیمانکاری ، طراحی و ساخت از صفر تا صد بتواند از شما مشتریان عزیز به عنوان سرمایه گذار تو شهرستان ماسال و شاندرمن استفاده کند ، این شرایط برای تمام هم وطنان عزیز ما ایجاد شده و دوست دارن در سرمایه گذاری تو پروژه های تفریحی تجاری و گردشگری و مسکونی با ما همکاری کنند .

مشارکت در ساخت و پیمانکاری

مدیریت املاک ماسال شرایط را برای شما با طرفین ایجاد کرده و قراردادهای به صورت رسمی تنظیم میکند که شما بتوانید با خیال راحت سرمایه گذاری کنید و دنبال یک سود بسیار عالی باشید ‌. این شرایط به صورت حضوری یا تماس با ما برای شما کامل توضیح داده میشود .

علاوه بر این طرح ها یه طرح جالب هم داریم به نام طرح سود آوری ملکهای زود بازده ، که شما با همکاری املاک ماسال میتوانید در جاهای خوب ماسال با موقیعت استثنایی ملک خریداری کنید : به اینصورت که ما مدیران املاک برای شما بهترین ملکها رو با قیمت زیر قیمت بازار خریداری میکنیم ، مثلا از کسانی که به نحوی مشکل دارند و ملک را به قیمت زیر قیمت میفروشند . شما بعد مدتی تو فروش این ملک به یه سود عالی میرسید ، در این زمان ما طبق قرارداد که از اول با شما به تفاهم رسیده ایم که ما و شما هرکدام چند درصد سهم از سود داشته باشیم .

خرید ملکهای زود بازده

به عنوان مثال اقای م .ج در تاریخ ۲۰ آبان از طرق مشاوره تخصصی ما یه ملک خوب با قیمت بسیار عالی تو ماسال خرید کرد که بخاطر شرایط پول نیاز بودن فروشنده ما توانستیم ملکی که ۳۰۰ میلیون ارزش داشت رو به قیمت ۱۴۰ تومن خرید کنیم و هفته بعد ۳۰ آبان همان ملک رو به قیمت ۳۲۰ میلیون به فروش رساندیم که توانستیم تواین معامله سود داشته باشیم که طبق توافق اولیه ۴۰ درصد سهم املاک ماسال و ۶۰ درصد سود برای خریدار ما بود .

توجه داشته باشید تیم کارشناسی املاک ماسال چون از تمام شرایط ملک تو ماسال و شاندرمن اعم از شرایط فروشنده موقیعت مکانی ملک آینده ملک اطلاع کامل دارد بخاطر همین میتوانیم ملک رو با بهترین قیمت رو از فروشنده بخرد . مثلا یه فروشند نیاز مبرم به پول داره یا یه فروشنده بخاطر یه مشکلی یه تایم محدودی داره برای فروش .

از این شرایط همه دوستان میتوانند طبق توافق اولیه با ما استفاده کنند . برای اطلاعات بیشتر با مدیریت املاک ماسال تماس بگیرید .

۰۹۱۱۳۴۶۳۵۴۵ تماس با مدیریت املاک ماسال

مشارکت تو اماکن تفریحی و گردشکری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *